• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co tak naprawdę warto zobaczyć we Francji?

W jaki sposób możemy udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych oczywiście także, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić wiele interesujących alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem jest choćby wycieczka za granicę. Zasadniczo jest bardzo dużo ładnych miejsc w Europie – Nicea, Porto, Rzym, Dubrownik albo chociażby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, ale jeżeli w porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, że za cztery bilety zapłacimy ok. 200-300 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Na przykład warszawskie Okęcie jest zlokalizowane dosyć niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednakże już w przypadku takiego Oslo mówimy o większych odległościach oraz kosztach.
Podróżowanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, ale może byłoby warto zapoznać się się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w naszych miastach? Jeśli uważnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, nie wiemy gdzie wylecimy. Chociaż zapewne dla wielu osób taka niepewność to duża frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie powinniśmy zapomnieć!

1. Kliknij i zobacz

2. Kliknij dla szczegółów

3. Dowiedz się teraz

4. Przejrzyj

5. Przeczytaj więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.